KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114419
nr 1411 4419
Oidentifierad konstnär. Hus vid vatten. Signerad. Olja på duk, 32x48 cm, yttermått inklusive ram: 44x61 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:45:09
13/8 20:01:18
100 kr
16/8 18:36:11